Metin2Ripper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Metin2Ripper PvM-PvP
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere UNBAN YuryBoyka

In jos 
AutorMesaj
AlexAnnika22

AlexAnnika22


Posts : 1
Join date : 27/07/2021

Cerere UNBAN YuryBoyka Empty
MesajSubiect: Cerere UNBAN YuryBoyka   Cerere UNBAN YuryBoyka I_icon_minitimeMar Iul 27, 2021 9:30 pm

Numele caracterului : YuryBoyka si celalalte conturi

► Motivul banării: sa incep cu inceputul, eram in map1 si dupa cum stim ciu totii nu mai prea sunt asa multi playeri, eu cum ma plicitseam am scris mama ce miroase aici a kakat inainte sa treaca Ares pe langa mine, si pentru asta am luat 6ore Mute edsi nu am rostit vreun nume sau asa ca sa stie ca ma adresez lui, el sa simtit dar eu am spus asta in gluma de plictiseala doar asa, apoi am intrat pe alt cont sa intreb dc iau atat de mult mute pentru nimic si am tot discutat cu el pana am ajuns la 24 ore mute, dar de injurat grav sau asa nu am spus nimic, apoi discutia intre mine si Ares sa terminat si am ramas la 24 ore mute atat. Dupa aceea vorbeam pe chat cu ketamin si la un moment dat am scris cuvantul "Hurensohn" in spam pe chat si pentru asta am luat mute ptr spam si apoi a venit vorba lui ARES ca o sa iau Ban doar ca cu alte cuvinte si apoi dupa cateva minute aveam BAN, deci eu inca nu stiu dece am luat Ban pentru ca ultima mea discutie era cu Ketamin nici decum cu ARES deci eu nu ma adresam lui + ca nu am rostit vreun nume sau + ca discutia intre mine si el era dinainte terminata si ultima discutie a fost cu ketamin deci cum sa se simta si sa imi dea Ban pe 1 cuvant ?

► De cine eşti banat: nu stiu exact, [GM]Ares spunese o sa iau Ban apoi dupa cateva minute luasem BAN pe toate conturile deci ori de el ori a intrat Inne repede si mi-a dat ea nu stiu.

► De ce meriţi unban: pentru ca am fost mereu loyal serverului si am bagat foarte mult timp din viata mea in el care nu mi-l mai da nimeni inapoi in jur de 150k minute doar pe 1 caracter.. daca le adun pe toate trec de 200k minute + ca nu am facut ceva grav ca sa imi iau Ban si pentru putinul ala ce l-am facut mi-am luat deja mult Mute..
Sus In jos
 
Cerere UNBAN YuryBoyka
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere UNBAN
» Cerere UNBAN
» Cerere UNBAN
» Cerere UNBAN
» Cerere UNBAN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2Ripper :: Cereri~ :: Cerere UNBAN Metin2Ripper-
Mergi direct la: