Metin2Ripper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Metin2Ripper PvM-PvP
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Helper

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Denisa1515

Denisa1515


Posts : 1
Join date : 23/03/2021

Cerere Helper Empty
MesajSubiect: Cerere Helper   Cerere Helper I_icon_minitimeMar Mar 23, 2021 1:55 pm

[b]Numele de pe joc :Dedeee
Nume real :Denisa
Varsta :Implinesc 18 peste cateva luni.
Whatsapp+discord+microfon obligatoriu :Detin.
ID Discord:Denisa1515#3185
Trebuie sa fii ON minim 3-4 ore pe zi!:Sunt activa mult mai mult de 3-4 ore.
Timp online pe server : (Level 250 + 10.000 minute minim)Am level 250+1606 minute jucate!
De ce vrei sa devii HELPER? :Consider ca merita tot suportul meu si doresc sa ajut la imbunatatirea acestui server foarte frumos si in ultimul rand as vrea sa ajut playerii si sa imbunatasesc comportamentul.
Cu ce poti ajuta Metin2Ripper? :Voi face absolut orice trebuie sa faca un Helper pentru a ramane in topul comunitatii!Ofer foarte mult timp acordat,seriozitate.
Ai citit Regulamentul? :Bineinteles!
Esti dispus/a sa ajuti serveru pt. promovare si prin reclame pe diferite site-uri de socializare? :Da,sunt dispusa.
Unde vrei sa devii HELPER?(Server) :Vreau sa devin helper pe joc (server). Multumesc!

Denisa1515 apreciază acest mesaj

Sus In jos
RoxanasiVictor

RoxanasiVictor


Posts : 1
Join date : 21/07/2021

Cerere Helper Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper   Cerere Helper I_icon_minitimeSam Iul 24, 2021 11:02 am

[b]Numele de pe joc : DarckNigHT
Nume real : Victor
Varsta : 23
Whatsapp+discord+microfon obligatoriu : Normal
ID Discord: Weed#3201
Trebuie sa fii ON minim 3-4 ore pe zi!: 7-9h zilnic
Timp online pe server :pe contu asta am 2000 dar mai aveam un cont cu peste 30k min
De ce vrei sa devii HELPER? : Pentru a ajuta lumea si a oferi suport echipei din care fac parte , si sa ofer un gameplay cat mai placut.
Cu ce poti ajuta Metin2Ripper?: Este mai sus raspunsul :)
Ai citit Regulamentul? :DA , si sunt deacord .
Esti dispus/a sa ajuti serveru pt. promovare si prin reclame pe diferite site-uri de socializare? : Da
Unde vrei sa devii HELPER?(Server) : INGAME
Sus In jos
 
Cerere Helper
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Cerere Helper]
» [MODEL]Cerere HELPER Metin2Ripper
» Cerere helper Metin2 Ripper
» Cerere UNBAN
» Cerere UNBAN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2Ripper :: Cereri~ :: Cerere HELPER Metin2Ripper-
Mergi direct la: